הבלוג הזה על הכלים היקרים שלנו התחיל בינואר 2022 ועודכן עד שדיברנו על כל הכלים המשמעותיים שלנו. (שלחנו את העדכונים דרך הניוזלטר החודשי שלנו, כך שאם אינך חבר ברשימת התפוצה שלנו, תוכל להצטרף אלינו דרך הקישור בעמוד זה למטה.)

יולי 2023

 

הכלים שעברו בירושה למינדי

פוסט אחרון של בלוג כלים

 

 

פעם כשהייתי קטנה שאלתי את אבא שלי מה הוא היה רוצה להיות אם הוא היה יכול לעשות כל מה שהוא רוצה. אחרי שחשב רק מספר שניות, הוא נופף בזרועותיו באוויר ואמר, "אני אהיה מנצח תזמורת". אני זוכרת שזה הפתיע אותי מאוד מכיוון שההורים שלי לא היו מאוד מוכשרים מוזיקלית, מבחינת כלי נגינה. הם אמנם שרו יפה, ואהבו לשחק ולהופיע על במות שונות ומשונות. ולאבא שלי היה כישרון לכתיבת מילות שירים, שירשתי ממנו בשמחה.

 

להורים שלי היו גיטרות משלהם, ויש לי זיכרונות מהם ניגנו יחד שירי עם - בעיקר "Little Boxes" של פיט סיגר, "טום דולי" והשיר הישן משנות הארבעים, "Mairzy Doats".

 

 

הגיטרה של אמא שלי הייתה בצבע וניל מט יפה - למרבה הצער כבר מזמן איננה. אבל הגיטרה של אבא שלי איתנו, ואני כה שמחה שהחלק הזה בהיסטוריה של אבא שלי עדיין איתי. הבן שלי אפילו למד לנגן בגיטרה על הגיטרה של סבא שלו.

 

לאבא שלי היה כלי נוסף - מפוחית כרומטית. המפוחית הכרומטית היא סוג של מפוחית שמשתמשת במוט הזזה המופעל על ידי כפתור כדי להפנות את האוויר מהחור בפיה לצלחת הקנים הרצויה. באופן מצחיק, אני זוכרת את אבא שלי מנקה ומתחזק את המפוחית הזו הרבה יותר מאשר בעצם לנגן בה. בתור ילדה קטנה, אהבתי לשבת איתו ליד שולחן המטבח כשהרגליים שלי משתלשלות מטה בזמן שאבא מוציא את כל הברגים הקטנטנים, מנקה ומבריק את כל החלקים ומחזיר אותם למקום. עדיין יש לי את המפוחית שלו - בתיק המקורי, למרות שהתיק נלעס על ידי אחד מכלבי המשפחה בשלב מסוים במהלך השנים.

לארי ואני הכרנו ב-2006 ואבא שלי נפטר ב-1995 - באותה שנה עם יצחק רבין - אז אבא מעולם לא זכה לשמוע את לארי ואני מופיעים ביחד. ובכל זאת, אני בטוחה שאבא שלי בגן עדן מחייך אלינו כל פעם שאנחנו שרים, מנצח אותנו בצורה מלכותית בזרועותיו, סוף סוף מגשים את חלום המנצח שלו.

 

להלן מספר תמונות משפחתיות. התמונה הראשונה היא של אמא שלי, שני האחים שלי – ואני התינוקת! הבאה היא אני ואבי בדרכנו לחגיגת בר המצווה של אחי.

 

 

שתי התמונות הבאות הן ההורים שלי והבן שלי, שעומד להיות אבא בעצמו בחודש הקרוב!

 

 

ועכשיו מספר תמונות של ההורים שלי משחקים ונהנים!

 

 

זה אבא שלי על סט סרט. ההורים שלי היו הרבה פעמים ניצבים בסרטים, כשהם גרו בנתניה.

 

 

ובזה מסתיים בלוג הכלים שלנו. יש לנו מספר כלים פחות משמעותיים: סדרה של מפוחיות בסולמות שונים, חלילית, מלודיקה, טמבורין ושייקרים מקצועיים וחליל אירי, אבל אין סיפורים משמעותיים מאחוריהם, אז זהו... לעת עתה. 😊

 

פוסטים של כלי הנגינה שלנו:

יולי 2023

ספטמבר 2022

אוגוסט 2022

יולי 2022

מאי 2022

אפריל 2022

מרץ 2022

פברואר 2022

ינואר 2022

ליצירת קשר
054-6446396 / 050-5921628
[email protected]
או
[email protected]