לארי פוגל

נולד בפלורידה ועלה ארצה בגיל 12 יחד עם משפחתו. לארי התאהב בגיטרה בגיל 11. הוא גם ניגן בפסנתר ופיתח את מיומנותו המרשימה בשני הכלים. הרומן של לארי עם מוזיקת הפולק, ובמיוחד המוזיקה של סיימון וגרפונקל, החלה בשעורי ספרות בכיתה ג' כשהוא למד בכיתה שיר שלהם, "Feeling Groovy".

לארי התחיל להופיע במסיבות בית הספר כבר במהלך התיכון. הופעתו הראשונה הייתה בכיתה י', בפני קהל של כ-400 איש, עם גיטרה אקוסטית לא מוגברת ומיקרופון שירה. בתקופת שירותו בחיל האוויר, עם גיטרה צמודה, הוא תמיד היה מוכן להנעים לחברה' בנגינתו. (בטירונות, אפילו הסתובבה שמועה שהוא האח של פול סיימון - וכולם האמינו שזה נכון!)

ב-1980, אחרי שירותו הצבאי, הוא החל להופיע במועדונים בתל אביב כמו "בריזה", "האסם" (שנוהל ע"י מתי כספי ואריק סיני) "הבקתה" (בניהולו של דני ליטני) ועוד מועדונים פופולאריים, עם שירים של סיימון וגרפונקל, בוב דילן, דון מקליין, ג'יימס טיילור, קרוסבי סטילס ונאש ועוד.

אחרי שנה, לארי עזב את המוזיקה לתקופה ארוכה כדי לבנות קריירה בניהול ושיווק בתחום המלונאות/תיירות/קמעונאות - ולגדל משפחה. ב-2003 הוא חזר לסצנת המוזיקה והתחיל להופיע במועדוני פולק בכל הארץ, כולל השתתפות בפסטיבל הפולק הידוע והאהוב "סולם יעקב". בין השנים 2004 ל-2011, הוא הופיע ביחד עם מוני ארנון (מלהקת "האחים והאחיות") במחווה מצליחה לשירי סיימון וגרפונקל, ממנה הוא פרש על מנת להתרכז במופעים עם מינדי.

Larry and Mindy לארי ומינדי

שתי התמונות צולמו ב-1982. התמונה בצד ימין - מתוך הופעה במועדון הלילה עומר כיאם, ביפו העתיקה.


מינדי פוגל

נולדה ניו יורק ועברה לגור בפלורידה בגיל 10. מינדי עלתה ארצה לבדה בגיל 19 מטעמי ציונות. מגיל 14 עד העלייה ארצה היא הייתה זמרת מובילה בלהקה יהודית שהופיעה בכל ארה"ב וקנדה.

מינדי למדה סיעוד ועבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית בהר הצופים ויותר מאוחר למדה גם סיעוד וטרינרי. היא עבדה במשך 10 שנים כמנהלת ייבוא בחברת חומרה ידועה ויותר מאוחר פיתחה עסק עצמאי לשירותי תרגום.

במשך השנים המוזיקה המשיכה לשחק תפקיד חשוב בחייה של מינדי והיא הופיעה במסיבות של חברים ואירועים עסקיים למיניהם עם שיריהם של ג'ודי קולינס, ברברה סטרייסנד, בילי ג'ואל, ריטה, ביטלס ועוד. היא גם הייתה שחקנית בלהקת תיאטרון מקומית. מינדי מנגנת פסנתר, חליל צד וגיטרה.

 

Larry and Mindy לארי ומינדי

לארי ומינדי

...נפגשו בינואר 2006 ולאחר זמן קצר התחילו להופיע יחד בכל רחבי הארץ ובחו"ל במופעים שונים, בעיקר השירים הנפלאים של משנות ה-60 וה- 70.

 

יחד עם זאת ללארי ומינדי שני דיסקים של שירים מקוריים שהם כתבו, “Two Hearts, One Beat” ו- “EBTB”. (המנויים לרשימת התפוצה שלנו יכולים להוריד את שני האלבום ללא תשלום!)

 

לארי ומינדי התחתנו בכיף במאי 2009. יש!! הם חיים באושר בהרי הגליל היפהפייה בבית חלומותיהם שהם בנו, בתוך גינה אורגנית מרהיבה וביחד עם החתולה שלהם "קייסי".

קייסי
Larry and Mindy לארי ומינדי

בכדי לדעת מי אנחנו, צריכים להכיר את הקשר שלנו לכלי הנגינה שלנו. אפשר לקרוא את "בלוג כלי הנגינה שלנו" על ידי לחיצה על התמונה למטה:

ליצירת קשר
054-6446396 / 050-5921628
[email protected]
או
[email protected]