אנחנו אוהבים לעשות את מה שאנחנו עושים, את כל השירים שאנו שרים, בכל כך הרבה סוגים שונים של מקומות ומיקומים - אבל איך אנחנו (והמכתבים החודשיים שאנחנו שולחים לך) יכולים לעזור לך?

 

שאלה טובה. ישנן דרכים רבות...

 

o      אם הינך רוצה להגיע להופעות שלנו במקומות ציבוריים, אפשר לקבל מידע עליהם מהניוזלטר. לפעמים אפשר אפילו לקבל הנחה על מחיר הכרטיס.

 

o      אם הינך רוצה את הקשר האישי איתנו - זה נפלא! אנחנו אוהבים גם את הקשר איתך. ואנחנו אוהבים לספר לך על דברים שקורים בחיינו - בין אם זה מקומות מעניינים בהם ביקרנו, סיפורים על ילדינו (וחיות המחמד), מאכלים בריאים שאנחנו אוהבים להכין ולאכול ועוד דברים מן ה"עורף שלנו".

נשמח גם לשמוע ממך - גם על החיים שלך וגם על דברים שהינך רוצה לשמוע מאיתנו! פשוט לשלוח לנו מייל על ידי לחיצה כאן - אנחנו מבטיחים להגיב!
?

 

o      אם מתכננים מסיבה ומרגישים שהמופע שלנו יכול להתאים - הופענו במאות אירועים פרטיים ועסקיים ותמיד עושים את מיטב יכולתנו בכדי להפוך את המסיבה למהנה. עם רפרטואר של כ-850 שירים, לעתים אנו מאפשרים לך לבחור אילו זמרים / שירים הינך רוצה במסיבה המיוחדת שלך (או שאפשר לתת לנו להפתיע אותך - זה תלוי בך!).

 

o      וגודל המסיבה לא משנה לנו!

הנה למשל שני מצבים שנהנינו מהם. אישה הזמינה אותנו להופיע עבור יום הולדתו של בעלה - וזה היה רק שניהם (והבן שלהם)! עוד מקרה, אם שגרה במדינה אחרת לא הייתה יכולה להגיע ליום הולדתה של בתה, ולכן שלחה אותנו כ"מברק שירה אישי" לשיר שירים שהילדה הצעירה אוהבת. שני האירועים הללו - ואחרים כמותם – היו קסומים! האם אפשר לחשוב על מצב בו מישהו קרוב אליך יעריך את השירה שלנו, לא משנה כמה אנשים נוכחים?

 

ואנחנו בטוחים שניתן לחשוב על נסיבות נוספות בהן המוסיקה שלנו יכולה לסייע לך ולהנעים לך - לא להתבייש, אפשר לדבר על זה. אפשר לצלצל אלינו.

 

? מאוד נשמח לשמוע ממך!

 

אם עדיין לא ביקשת להצטרף לרשימת התפוצה שלנו, הנה הזדמנות.
קליק כאן.

ליצירת קשר
054-6446396 / 050-5921628
[email protected]
או
[email protected]