ויגן פסט תל אביב 2023


 

כבר מספר שנים אנחנו רוצים להשתתף בפסטיבל הטבעוני ויגן-פסט בתל אביב, שחשבנו שהוא יתאים לנו בול. השנה סוף סוף הלכנו! אמנם זה לא היה התאמה מושלמת עם הדרך בה אנחנו אוכלים, אבל עדיין היה לנו דייט מהנה. התחלנו בנסיעה ברכבת מכרמיאל לתל אביב במקום לנהוג וזה היה שינוי מרענן בפני עצמו. ניתן לשאול למה בנסענו ברכבת...?

הנה מה שקרה בערב הקודם:

ניסינו להגיע לאחד ההופעות שלנו בגליל העליון. הנסיעה לשם אורכת לנו בדרך כלל כ-45 דקות, אך במקום זאת, בגלל הפגנות הדרוזים נגד הקמת טורבינות רוח ליד אדמותיהם החקלאיות בגולן, נתקענו על הכביש במשך שלוש שעות!! אנחנו לגמרי מבינים את העניין שלהם - פשוט לא היינו מרוצים מההפרעה שזה גרם לכל כך הרבה אנשים, שלא לדבר על הסכנה והנזק הסביבתי של צמיגים בוערים. בסופו של דבר הגענו והתחלנו את ההופעה שלנו מאוחר - ואפילו לא הספקנו ללכת קודם לשירותים (!), אבל ההופעה התקיימה.

אז בחזרה לויגן-פסט. הגענו לפסטיבל רעבים ובילינו זמן רב בין שלל דוכני האוכל בחיפוש אחר משהו שנוכל לאכול. למרות שבטבעונות אין מוצרים מהחי - אידיאולוגיה שאנו תומכים בה - זה לא מבטיח שהמזון לא יכיל סוכר מזוקק, גלוטן, סויה ומרכיבים אחרים שאנחנו מעדיפים להתרחק מהם.

ובכל זאת, הפסטיבל היה מהנה מאוד, ואנחנו תמיד נהנים בכל מקום אליו אנחנו הולכים יחד 😊. והגלידה מחלב קוקוס הייתה טעימה!

הנה מספר תמונות.

 

ליצירת קשר
054-6446396 / 050-5921628
[email protected]
או
[email protected]