ביקור אצל טניה

כפי שאמרנו בניוזלטר, אחרי החתונה, נסענו לבקר אצל חברת ילדות מאוד קרובה של מינדי, טניה (חברות מגיל 10), בביתה המקסים במדינת טנסי.

המשך למטה...


טניה לקחה אותנו לכל מיני מקומות נהדרים – אחד מהם נקרא
מערות בריסטול. שבילי הליכה מתפתלים על גדות נהר תת-קרקעי עתיק שחצב את המערות המדהימות הללו לפני 200 עד 400 מיליון שנה. ישנם חדרים עצומים וקשתות, עמודים ותצורות אבן טבעיות בגדלים ובסוגים שונים. תצורות אלו מציגות ורידים עשירים של מינרלים המעניקים לתצורות צבעים יפים של אדום, כחול, אפור, חום ולבן נוצץ. נטיפים וזקיפים, חלקם גדולים מגזעי עצים ואחרים קטנים מקשיות, מרתקים ומעניקים משחק לדמיון. היכן שחלק מהתצורות הללו צמחו יחדיו, נוצרו עמודים מסיביים המגיעים מהרצפה ועד לתקרת החדרים הגבוהים.

 

לאחר ביקורנו במערות ובמוזיאון מוזיקת הקאנטרי, נסענו למסעדה דגים משפחתית לאוכל ביתי פשוט וטעים. בעלת המקום ממש התרגשה לקבל אורחים מישראל ולא יכלה לחכות לחלוק את החדשות עם חברי הכנסייה שלה 😊.

והופתענו לראות גם את המראה הבלתי צפוי הזה כשהסתובבנו באזור הרי האפלצ'ה זה 😮:

 

טניה מאוד אוהבת טיולי טבע והיא לקחה אותנו לשלושה מסלולים קלים שהובילו למפלים יפהפיים. איזה תענוג! ועצרנו בחנות כלבו וותיקה בשם מאסט, שנוסדה בשנת 1883!

 

ובקרנו במספר שווקי איכרים – היו שם הרבה פירות וירקות בתצוגה, פלוס כמה פינות כיף לבילוי של המבקרים.

 

שני הכלבים של טניה – ג'ואי וזואי – התרגשו מאוד – ואנו מגדישים – מאוד – כשחזרנו לבית. מינדי נהנתה להתכרבל ולשחק איתם. חשבנו שלנכדוג שלנו דייזי יש הרבה אנרגיה, אבל ההתרגשות של זואי אפילו עלתה על זו של דייזי. וזה אומר הרבה!

ליצירת קשר
054-6446396 / 050-5921628
[email protected]
או
[email protected]