מופעים בבתי דיור מוגן

 

בשבוע שעבר חגגנו את סוף הקיץ עם האנשים המקסימים של בית דיור מוגן בחיפה בו יש לנו את הכבוד להופיע כבר 12 שנה. שרנו סט שירי קיץ, גם באנגלית וגם בעברית, ואחד השירים ששרנו נקרא "מחנה קיץ". סיפרנו שהשיר נכתב על ידי נתן אלתרמן ופורסם לראשונה בעיתון "דבר לילדים" בשנת 1934.

להפתעתנו, כשסיימנו את המופע, ניגשה אלינו אחת הדיירות וסיפרה לנו בהתרגשות שברשותה עותק של עיתון "דבר לילדים" המקורי משנת 1934, שם מופיע השיר בעמוד השער. שמה של האישה הוא נורית והיא גם אמרה לנו שהיא רוצה לתת לנו את העיתון המקורי במתנה! נורית עלתה לדירתה ורגעים בודדים לאחר מכן היא ירדה חזרה אלינו להציג בפנינו את העיתון. נדהמנו מהמהירות בה איתרה נורית את העיתון בדירתה - כמה מאיתנו יודעים בדיוק היכן מיקמנו עיתון מלפני 86 שנה?! שוב תודה רבה נורית על המתנה המענגת וההיסטורית הזו.

דיור מוגן נוסף בו היה לנו את הכבוד להופיע בחודש שעבר היה בניו יורק! לא, לא היינו שם באופן אישי, אבל הכנו מופע מוקלט מיוחד לדיור המוגן היהודי הזה, בו צפו הדיירים על גבי מסך גדול כשהם יושבים במרחק של 4 מטרים זה מזה. הם התרגשו מאוד שזמרים מישראל מופיעים במיוחד עבורם.

מופע שלישי בדיור מוגן שעשינו בחודש שעבר היה באולם ריק! כל התוכנית שלנו הוקלטה מראש והוצגה לכל הדיירים במערכת הטלוויזיה הביתית שלהם בדירותיהם. אנו כל כך שמחים שיכולנו להעניק לכולם הנאה, אם כי לא פנים מול פנים. החלק הקשה ביותר עבורנו היה אי-היכולת לראות את הפנים של האנשים שרים יחד איתנו ונהנים מן המופע.

אנו כל הזמן מתפעלים מהקשישים שאנו מופיעים עבורם ומהסיפורים המדהימים שהם חולקים איתנו על ילדותם ועל הקמת מדינת ישראל. איזה פריווילגיה לפגוש את האנשים הנפלאים האלה, להופיע עבורם ולהיות חלק מחייהם.

ליצירת קשר
054-6446396 / 050-5921628
[email protected]
או
[email protected]