מרכז פרס לשלום ולחדשנות

Larry and Mindy לארי ומינדי

בגלגול הקודם שלי (מינדי), הייתי טכנאית וטרינרית וזכיתי לעבוד בבית החולים הווטרינרי של יוני פרס - בנו של ראש הממשלה והנשיא המנוח והאהוב שלנו - שמעון פרס. היה לי גם את הכבוד לפגוש את שמעון פרס פנים אל פנים במספר הזדמנויות והוא היה אדם מקסים באמת. לארי ואני התרגשנו כשהוזמנו להופיע במרכז פרס לשלום לרגל יום העצמאות האמריקני בחודש שעבר! איזה מקום יפה ומרתק – עם נוף מדהים.

 

מרכז החדשנות של ישראל הוא מרכז המבקרים הראשון והיחיד מסוגו של החדשנות הישראלית בו נחשפים לסיפורה הבלתי יאומן של מדינת ישראל, אומת החדשנות, במסע מרתק בהשראת חזונו של שמעון פרס ז"ל.

 

שמעון פרס ז"ל, מדינאי, נשיאה התשיעי של מדינת ישראל, ראש ממשלה, חתן פרס נובל לשלום, איש מעש וחזון.

 

פרס הוא מהאבות המייסדים של מדינת ישראל, מי שהעניק למדינה את יכולות ההרתעה וההגנה הביטחונית שלה בשנות הקמתה, הקים את הכור בדימונה והתעשיות הביטחוניות, פעל ללא לאות במשך עשרות שנים לקידום יחסי השלום בתוך מדינת ישראל ובין ישראל ושכנותיה והנהיג את הפיכת ישראל למעצמת טכנולוגיה וחדשנות עולמית. פרס הקים, בעזרת מעמדו העולמי, את 'מרכז פרס לשלום ולחדשנות'. המרכז שם לו למטרה לקדם שגשוג במדינת ישראל, ולסלול דרך לחיים משותפים ולשלום בר-קיימא. המרכז מעודד שיתופי פעולה אזוריים ומוביל פעילות רחבת היקף של חדשנות בשירות השלום, חיים משותפים וצמצום פערים.

 

אם מעניין אותך, אפשר למצוא ביוגרפיה קצרה אך מופלאה של האיש המדהים הזה, על ידי קליק על תמונתו למטה. (וזה מוצג בצורה מאוד אסטטית ומעניינת. כדאי להעיף מבט.)

ליצירת קשר
054-6446396 / 050-5921628
[email protected]
או
[email protected]