ספרים ספרים ספרים!

Larry and Mindy לארי ומינדי

אנחנו לא יודעים מה איתך - אבל מאז שההסגר הזה התחיל, אנחנו קוראים המון ספרים. טוב, אוקיי, למעשה מינדי קוראת המון ספרים, אבל שנינו קוראים ?.

 

אחת הדאגות העיקריות של מינדי בתקופה זו היא שלא תגמר מלאי הספרים בבית! "מה הבעיה?" אנחנו שומעים אותך לומר. "אפשר להוריד ספרים ללא הגבלה לקריאה מקוונת או בקינדל." כן, אבל מינדי מן האנשים האלה. מהסוג שאוהבים לקרוא ספרים אמיתיים. כלומר, מהסוג העשוי נייר וכריכה. האתר Book Depository בא להושיע. יש להם המון ספרים שנמכרים במחירי מבצע והמשלוח חינם מבריטניה - הספרים מגיעים לארץ די מהר.

להלן שתי ביוגרפיות מוזיקליות שעשויות לעניין אותך:

הראשונה נקראת "בנים בעצים" ונכתבה על ידי הזמרת האייקונית של שנות השבעים קארלי סימון. (אביה היה ריצ'רד סימון, מייסד הוצאת ספרים הענק סימון ושוסטר.) זאת אוטוביוגרפיה מלאת רגש המשקף חיים שהתחילו תחת מעטפת עמוסת סודות - והכוח להשאיר הכל מאחור וליצור דרך של אמנות, מוסיקה ואהבה בתקופת הזהב של מוזיקת הפולק והרוק. קארלי כנה להפליא בספר זה ובסיום הקריאה, שומעים את שיריה באור חדש.

 

הספר השני הוא "בילי ג'ואל, הביוגרפיה המוחלטת" מאת פרד שרוארס. זה ספר חובה לכל חובב בילי ג'ואל נלהב (כן, כמו מינדי!?). פרד שרוארס הוא עיתונאי מוזיקה מוערך והוא כתב את הספר הזה על סמך יותר ממאה שעות של ראיונות בלעדיות עם בילי כדי להציג מבט חסר תקדים על חייו והקריירה של הילד מלונג איילנד שהפך לאייקון רוק. שרוארס חושף את הסיפורים שמאחורי כל אירועי המפתח בחייו של בילי שהגדירו את דרכו לכוכבות ועוררו השראה ללהיטים שלו כמו "Piano Man" "New York State of Mind" "She’s Always a Woman" ורבים אחרים.

 


ובכל אופן, לא להסס לקנות מהדורות קינדל אם עדיף לך. 

מינדי ממילא לא משאילה את ספריה! ?

 

ליצירת קשר
054-6446396 / 050-5921628
[email protected]
או
[email protected]