האזנה למוזיקה

Larry and Mindy לארי ומינדי

קודם כל, אנחנו מאוד אוהבים תקליטורים. אנו יודעים שיש מגוון עצום של מוסיקה לה ניתן להאזין באינטרנט (או להוריד), אבל אין כמו להחזיק את התקליטור המקורי בידך (בדומה לספרים במקום קינדל, נכון, לארי??) עם המילים, הגרפיקה, ההקדשות והתוספות. הדבר היחיד שמתקרב, או אפילו עולה עליו, הוא להחזיק את התקליט בידך - אבל זה סיפור אחר לגמרי.

אז מה אנו שומעים לאחרונה? ובכן, בעיקר דברים שמרגיעים מאוד - מכיוון שכולנו זקוקים למנה של שלווה בימינו. וכשאנחנו חושבים על רוגע, חלק מן האומנים שעולים לראש הם ג'יימס טיילור המוכשר להפליא, וארט גרפונקל עם קולו העדין.

בדיסק, "The Best of Art Garfunkel" יש כמה להיטים קלאסיים של סיימון וגרפונקל כמו Scarborough Fair, Sound of Silence, Bridge Over Troubled Water, Homeward Bound - אך כולם עם נגיעות סולו אישיות של ארט. למשל ב- Homeward Bound, במקום "הלילה אני אשיר את השירים שלי שוב ..." הוא שר "הלילה אני אשיר את השירים שלו שוב ..." יש גם שירים אחרים שלא קשורים לפול סיימון (מה?!), כולל דואט יפהפה עם ג'יימס טיילור. (שיר שנכתב על ידי קארול קינג!)

 

לג'יימס טיילור יש אלבומים מדהימים ורבים - חלקם עם שירים שרק חובבי ג'יימס טיילור אמיתיים מכירים (כמו לארי, לדוגמה!). אחד התקליטורים שאנו נהנים ממנו הוא "שעון חול". ג'יימס מעצים את השער בכובע הגזעי שלו ומצטרפים אליו כמה גדולים כמו סטיבי וונדר על מפוחית, וסטינג ושון קולווין בקולות רקע. ג'יימס אפילו מנגן בחלילית אירית בשיר, Enough to be Your Way ?.

 

תקליטור נוסף ממנו (בעיקר) מינדי נהנית, בא קצת מז'אנר אחר אבל בכל זאת מקסים - ברברה סטרייסנד "שותפים". באלבום הקלאסיקות הזה, מצטרפים לגב' סטרייסנד האגדית מגוון מדהים של זמרי ומוזיקאי אורח כמו סטיבי וונדר, ליונל ריצ'י, ג'וש גרובאן, אנדראה בוצ'לי, ג'ון לג'נד, בילי ג'ואל ("יש!" צועקת מינדי מהצד?), ועוד רבים.

 

ואם באמת זקוקים לרוגע, לארי כתב והקליט מוזיקת הרפיה שלווה שניתן להוריד חינם כאן. מושלם ליוגה או כאשר פשוט צריכים לשבת ולנשום.

 

ליצירת קשר
054-6446396 / 050-5921628
[email protected]
או
[email protected]