לתמוך במערכת החיסונית שלכם!

Larry and Mindy לארי ומינדי

 

כאשר יש נגיף שמאיים על כולם, מדוע רק לחלק מהאנשים יש נטייה לחלות? מדוע אנשים מסוימים הם תמיד הראשונים שתופסים את הבאג? אחרי הכל, ההרגלים הפשוטים היומיומיים שלנו הם מה שבונים או פוגעים במערכת החיסונית שלנו.

 

בזמן שמדענים שוקדים על מציאת טיפולים וחיסונים יעילים כנגד הקורונה, ההגנה הטובה ביותר (מעבר להתרחקות חברתית, שטיפת ידיים, לא לגעת בפרצוף וכו') היא פשוט להיות בעל גוף-נפש בריא ומלא חיוניות. מערכת חיסונית חזקה היא תוצר של גוף-נפשי בריא - שהוא בתורו תוצר של מנהגים והשקפות יומיות בריאות. המדע הוכיח כי המערכת החיסונית שלנו מגיבה באופן מדיד לכל ארוחה שאנו אוכלים, לכל רגע של לחץ בו אנו נתקלים, כל שינה טובה.

 

אפילו אנשים בריאים יכולים לחלות - אך הם נוטים לחלות פחות ולחזור לבריאותם מהר יותר. אז מה יש לך להפסיד? להלן מספר הרגלים באורח חיים בריא שיכולים לעזור לתמוך במערכת החיסונית שלנו ולהעניק תחושה טובה יותר. עבורנו זה עובד. אנו מקווים שגם עבורך הם יביאו תועלת:

 

1. לשתות הרבה מים - כיוונו ל -2 ליטר ליום. תה צמחים הוא גם אפשרות טובה.

2. להתרכז באכילת המון ירקות עונתיים. המטרה היא לאכול את כל צבעי הקשת! (מרבית המערכת החיסונית שלנו שוכנת במערכת העיכול. פירוש הדבר הוא שמה שאנו אוכלים יש השפעה ישירה על מהירות ויעילות גופנו ביכולתו להילחם בזיהום.)

3. מחקר רב הוכיח כי מזונות מסוימים מגבירים את החסינות ונלחמים בדלקות בגופנו. יש לצרוך את המזונות האנטי-דלקתיים האלה: שום, זנגביל, פלפלים חריפים, פלפל קאיין, כורכום, קינמון, פלפל שחור, ירקות עלים כהים, אגוזי מלך ופטריות.

4. הימנעו מסוכרים, מזון מעובד, ג'אנק-פוד ומשקאות קלים העמוסים בכימיקלים. לא להחזיק אותם אפילו בבית, כך שכאשר מחפשים משהו לנשנש, נמשכים למשהו בריא כגון אגוזים, גרעינים, מקלות גזר, גבעולי סלרי, פרוסות מלפפון, עוגיות בריאות תוצרת בית או שוקולד מריר אורגני - לפחות 85 % קקאו.

5. להישאר פעילים. הזיזו את גופכם כל יום. יש המון אפליקציות כושר מהנות המציעות מנויים בחינם בזמנים מאתגרים אלה, איתם אפשר להתעמל בנוחות ובפרטיות של בתינו. או סתם לשפשף, לקרצף ולקרצף עוד את הבית לקראת פסח! ?

6. לישון 9-8 שעות בכל לילה.

7. להיחשף לאור השמש 20 דקות בכל יום. אין הכרח לעזוב את הבית כדי לעשות זאת. אפשר למצוא חלון שמשי בביתך, לקחת כיסא וספר – ולהנות.

8. להגביל את חשיפתך לחדשות. זה טוב לדעת מה קורה פעם או פעמיים ביום, אבל יותר מזה עלול להעלות את רמות הלחץ שלך, דבר שפוגע במערכת החיסונית.

9. לצחוק! הצחוק מעלה את רמות החמצן בגוף. כשצוחקים, כמויות אדירות של חמצן נכנסות לגופנו. ורמות חמצן גבוהות יותר אינן היתרון היחיד שמרגישים. הצחוק מעסה את האיברים הפנימיים ומשפר את העיכול. הצחוק מזרים נוזלי לימפה בגופך על ידי התכווצויות הצחוק, מה שמגביר את תפקוד המערכת החיסונית ומסייע בפינוי מוצרי פסולת מהתאים שלך.

10. האזינו למוזיקה שגורמת להרגשה חיובית ומאושרת. אנו יודעים לעזור בתחום הזה! ?

ליצירת קשר
054-6446396 / 050-5921628
[email protected]
או
[email protected]