למרות שאנחנו חיים אורח חיים בריא מאוד מבחינת אוכל וסביבה, אני (מינדי) מצאתי שאני לא עושה מספיק לעצמי בעניין פעילות גופנית. אני אוהבת הליכה או טיול טוב, אבל לפעמים לא מתחשק לי לצאת בגשם ובקור לטרקים בחוץ. ולהתחשב בכך שאנחנו מוזיקאים אקוסטיים בסגנון עממי, אנחנו לא קופצים על הבמה כמו מדונה ומקבלים אימון אירובי. כשהייתי יותר צעירה, נהגתי לעשות הרמת משקולות, אך לאחר מספר שבירות לפרק כף היד לפני כמה שנים וניתוח נלווה, התקשיתי להיכנס לשגרת כושר שמתאימה לי. כלומר, עד שלארי הכיר לי אפליקציית יוגה בשם "Down Dog." (זה עדיין לא בעברית, אבל יש עוד כמה שפות...)

 

לארי מתעמל עם האפליקציה הנהדרת הזו כבר מספר שנים. הוא יודע שאני לא חובבת שיעורי כושר מאורגנים עם אנשים אחרים, אז הוא סוף סוף שכנע אותי לנסות את היישום הזה. אני אוהבת את ההרגל החדש הזה בחיי. האימונים המותאמים אישית גמישים לחלוטין, מלאים במגוון והם מהנים לחלוטין. אני מרגישה חזקה יותר ועמידה יותר. והכי חשוב - אם יש לך אישיות מופנמת / פרטית כמו שלי - ניתן לעשות את השיעורים בפרטיות בבית שלך בלי שאף אחד אחר יצפה. ולארי אפילו קנה לי מזרון יוגה כיפית ורכה.

מחיר האפליקציה המלאה - רק $50 בשנה. בהחלט השקעה טובה וזולה. יש גם גרסה חינמית, כך שאפשר לבדוק את זה לפני הרכישה, ללא הגבלת זמן. (לגרסה החינמית פשוט יש פחות אופציות.)

אוכל ובישול בריא - יש! סביבה נטולת רעלים טהורה - יש! פעילות גופנית מהנה - יש!

ליצירת קשר
054-6446396 / 050-5921628
[email protected]
או
[email protected]