החלטת ראש השנה: בריאות!

Larry and Mindy לארי ומינדי

האם החלטת ראש השנה שלך לטפל טוב יותר בעצמך ובאהוביך השנה? לאכול בריא יותר? להתעמל יותר?

לארי ואני תמיד עושים את מיטב יכולתנו לדאוג לבריאותנו. חלק מהבחירות האישיות שלנו הן לאכול המון ירקות אורגניים ולהימנע לחלוטין ממזון מעובד, בשר, חלב, סוכרים ודגנים.

כשמדובר בבחירת אוכל וסגנון חיים בריא כולנו זקוקים למעט עזרה והשראה. הנה ארבעה אתרים שאנחנו אוהבים מאוד ושמניעים אותנו. אנחנו בתקווה שהם יהוו השראה עבורך בבחירות הבריאות האישיות שלך (הבלוגים באנגלית בלבד):

https://drhyman.com

ד"ר מארק היימן הוא רופא אמריקאי (M.D.) וסופר מצליח. המוטו שלו, "המזלג שלך הוא הכלי החזק ביותר לשינוי בריאותך", ממש מדבר אליי ואל לארי. ד"ר היימן מוקדש להתמודדות עם גורמי השורש למחלות כרוניות ולא סתם מיסוך התסמינים. באתר שלו יש מאמרים, מתכונים ופודקסט בשם חוות הרופאים. אני גם מחכה להוצאת ספר הבישול החדש ביותר שלו, "אוכל - מה לעזאזל עלי לבשל?"

https://www.meghantelpner.com

מגהן היא גורו הבריאות הכי מקסימה שאנחנו מכירים. היא הבעלים של בית ספר מקוון בשם האקדמיה לתזונה קולינרית. היא מגדירה את עצמה כמעודדת הראשית בחייך - וזה אכן מרגיש כך! היא חמה, מצחיקה ןתוססת. היא כותבת שפע של מאמרים מעניינים. יש לה גם פודקסט סופר חמוד ואינפורמטיבי שהיא עושה עם בעלה ג'וש, שהוא מטפל ברפואה פונקציונאלית. (צמד של בעל ואישה – מוצא חן בעינינו! ?) אנחנו אוהבים מאוד את מגהן וג'וש.

https://elanaspantry.com

אילנה אמסטרדם הקימה את המזווה של אילנה - אתר המתכונים בריאים ונטולי דגנים - בשנת 2006. היא גורו אורח חיים בריא והגישה שלה פשוטה ואינפורמטיבית. המתכונים שלה קלים וטעימים ואני אישית אוהבת את העובדה שהיא מאוד מסודרת. בניוזלטר שלה היא נוטה לדבוק בנושא אחד בכל פעם, כך שזה קל לקריאה אם אין לך הרבה זמן.

https://experiencelife.com

אנחנו אוהבים את המגזין המקוון החינמי הזה. כל עלון כולל שלושה מאמרים קלים לקריאה והבנה אודות פריצות דרך בתחום הבריאות וכן מערכות יחסים בריאות, תוכניות התעמלות ומתכונים. לעיתים קרובות אנו שולפים מתוכו בלוגים וספרים חדשים בתחום אורח חיים בריא. יש להם גם מנוי למגזין נייר בתשלום עבור אלו מאיתנו שמעדיפים להחזיק את המגזין בידיים בפועל.

והדבר שאנו חשים שהוא החשוב ביותר לבריאותך - היה שמחה. עשה מה שאהוב עליך. הקדיש זמן לאנשים שאהובים עליך. לצחוק. לפנק את עצמך. ולהאזין למוזיקה טובה ?.

 

מאחלים לכולנו שנה טובה ובריאה!

ליצירת קשר
054-6446396 / 050-5921628
[email protected]
או
[email protected]